Odbiór mieszkania

Moderator: Czester

Re: Odbiór mieszkania

Postprzez MilaW » Pią Sty 25, 2013 10:19 am

hifek napisał(a):Raczej czego to oni wtedy nie obiecywali. Jak trzeba by było to by obiecali, że kaktus im wyrośnie na dłoni :P

i tak przy okazji dodajcie mnie do grupy na fb :P

chyba już dodałam ? :D tzn wszystkich dodaję - najwyżej dodam kogoś z Jw :D i sobie poczytają O.o :) 8-)
Ostatnio edytowany przez MilaW, Pią Sty 25, 2013 10:20 am, edytowano w sumie 1 raz
MilaW

Postprzez MilaW » Pią Sty 25, 2013 10:20 am

Blacky napisał(a):To trzeba będzie nieoficjalnie :lol:

no no nieoficjalnie bez pradu, gazu, ciepłej wody? :D :lol: :lol: :lol: będziemy musieli się jakoś wspierać w tych trudnych chwilach! :D ^^
MilaW

Postprzez WIOLETA512 » Pią Sty 25, 2013 1:35 pm

MILENA DAMY RADE NA WSZYSTKO JEST SPOSOB MI JUZ W SRODE MEBLE PRZYJEZDZAJA:)))))))))))))))))))))))ALEZ MOGE BYC SZCZESLIWA
WIOLETA512

Postprzez Mario » Pią Sty 25, 2013 3:11 pm

ja się trochę wystraszyłem tą sytuacją i analizując zapis umowy z odbiorem mieszkania będę zwlekał do uzyskania przez JW zgody na użytkowanie bo inaczej zamkne sobie definitywnie drogę do naliczania procentowego "odszkodowania"...

trzeba pamiętać, że za gaz i prąd tez są inne stawki bez zgodny na użytkowanie - liczone są stawki przemysłowe, czyli znacznie wyższe!
Mario

Postprzez Czester » Sob Sty 26, 2013 9:50 am

Mario napisał(a):ja się trochę wystraszyłem tą sytuacją i analizując zapis umowy z odbiorem mieszkania będę zwlekał do uzyskania przez JW zgody na użytkowanie bo inaczej zamkne sobie definitywnie drogę do naliczania procentowego "odszkodowania"...

trzeba pamiętać, że za gaz i prąd tez są inne stawki bez zgodny na użytkowanie - liczone są stawki przemysłowe, czyli znacznie wyższe!

Ja może się nie wystraszyłem, ale trochę zaniepokoiłem. Tym bardziej, że jakie mamy szanse dowiedzieć się prawdy, jesteśmy zdani na to co deweloper nam mówi i tyle, po prostu... W połowie lutego trzeba dzwonić i pytać o to czy wysłali te kwity.

Ponawiam prośbę o aktualne zdjęcia :-)
Czester

Miejscowość: Zielona Dolina ;)

Postprzez WIOLETA512 » Nie Sty 27, 2013 6:26 pm

Mam kilka fotek ale nie wiem jak je tam wrzucić
WIOLETA512

Postprzez Czester » Śro Lut 06, 2013 6:15 pm

Słuchajcie uzyskałem dziś info w JW Construction, że jutro złożą wniosek o wydanie pozwolenia na użytkowanie.
Czester

Postprzez matandked » Czw Lut 07, 2013 8:40 am

Rozmawiałem z deweloperem i zaproponował mi rozpoczęcie prac adaptacyjnych w czasie, gdy nie ma jeszcze pozwolenia na użytkowanie.
Czuję w tym jednak jakiś podstęp-czy wejście na teren lokalu nie jest równoznaczne z jego odebraniem?
Czy ktoś z Was prowadzi już prace, ale nie odebrał mieszkania? Czy ktoś z Was zdecydował się na wykończenie z JW (oferta wydaje mi się mało interesująca, ponieważ rozpoczynają prace dopiero po przelaniu całości kwoty - za mieszkanie i za wykończenie )?
matandked

Postprzez Czester » Czw Lut 07, 2013 7:03 pm

Trochę się nam to wszystko rozbiło i najświeższe wiadomośći są chyba w grupie na FB.

Dziś PODOBNO deweloper złożył wniosek o pozwolenie, więc wszystko powinno byc na dobrej drodze.

Ja czekałem, ale w końcu dziś przelałem ostatnią transzę i też będę odbierał mieszkanie. Kilka osób nawet z tego Forum już się urządza. Sam musisz sobie odpowiedzieć, co jest dla Ciebie dobre i jak jest skonstruowana Twoja umowa...
Czester

Postprzez Mario » Pią Lut 08, 2013 7:28 pm

Czester napisał(a):Trochę się nam to wszystko rozbiło i najświeższe wiadomośći są chyba w grupie na FB.

szkoda... bo nie wszyscy są na Fejsie!
Mario

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprawy mieszkańców

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość