Budowa Zielonej Doliny

Moderator: Czester

Re: Budowa Zielonej Doliny

Postprzez MBS » Wto Gru 18, 2012 5:28 pm

Witajcie, ja próbowałam dostać się do mieszkania, ale ciężko jest się dogadać z tym Panem, który ma klucze... Macie może kontakt do kogoś kto jest odpowiedzialny za budynek G10 i udostępnia mieszkania?

Ja w swoim byłam na początku listopada i niby wszystko jest ok, tylko nie podoba mi się wykonanie rur odpływowych w łazience. Moim zdaniem za bardzo wystają ze ścian i z podłogi. Poniżej załączam zdjęcie. Dajcie znać jak jest u Was czy też tak wystają, czy tylko u mnie tak jest...? i czy zamierzacie coś z tym zrobić? /zgłosić JW przed odbiorem?/

Pozdrowienia
MBS
Załączniki
P1160180.jpg
P1160180.jpg (87.85 KiB) Obejrzany 846 razy
P1160181.jpg
P1160181.jpg (80.96 KiB) Obejrzany 846 razy
MBS

Postprzez Blacky » Wto Gru 18, 2012 5:42 pm

Taki standard wykonania, u mnie jest tak samo . W sumie to nie wiem dlaczego nie zrobili tego w ścianach, pewnie łatwiej , taniej , szybciej. U siebie nie będę ruszał bo rury i tak pod wanną i blatem umywalki, tylko zabuduję płytą g-k.
Blacky

Postprzez Czester » Śro Gru 19, 2012 4:36 pm

Trochę lipnie to wygląda rzeczywiśćie. Nie wiem jakie jest dokładnie usytuowanie u mnie, ale obudowanie karton gipsem na dole może sprawić np. niemożliwość dosunięcia pralki do ściany tylko będzie przerwa :/ Trochę kiepsko. Nie widziałem tego u siebie bo zastawione było jakimiś materiałami...
Czester

Miejscowość: Zielona Dolina ;)

Postprzez Blacky » Śro Gru 19, 2012 5:05 pm

Ta rura z tego co mierzyłem u siebie wystaję ponad podłogę ok 2 cm , zawsze możesz podnieść poziom podłogi zwykłą wylewką samopoziomującą i rurę schować całkowicie w podłodze . Mogli to zrobić na etapie budowy, to by nikt problemów nie miał ale pewnie za dużo zaprawy by poszło - 2 cm więcej na całe mieszkanie .
Blacky

Postprzez Czester » Śro Gru 19, 2012 8:42 pm

A może zamiast wylewkę robić na całe mieszkanie lepiej skuć troche podłogi i rury wpuścić w podłogę?
Czester

Postprzez Czester » Czw Gru 20, 2012 2:06 pm

Uprzejmie informujemy, że zostały zakończone prace budowlane dotyczące inwestycji "Zielona Dolina" w Warszawie przy ul. Zdziarska/Ostródzka zgodnie z warunkami pozwolenia na budowę oraz obowiązującymi przepisami - tym samym Spółka ukończyła inwestycję.

Do powyższej informacji dołączamy kserokopię wpisu do Dziennika Budowy potwierdzającą zakończenie budowy.

Ponadto informujemy, że od dnia 28.12.2012 roku mogą Państwo protokolarnie przejąć zakupiony w naszej firmie lokal celem prowadzenia w nim prac adaptacyjnych.

Aby protokolarnie przejąć mieszkanie należy całkowicie rozliczyć się i uzyskać niezbędne zaświadczenie. W tym celu należy dokonać wpłaty do 100% wartości lokalu i potwierdzić zaksięgowanie wpłat na koncie J.W. Construction Holding S.A. (uzupełnienie do 100% wartości Przedwstępnej Umowy Sprzedaży, nota odsetkowa).

Jednocześnie informujemy, że w celu usprawnienia obsługi Klienta Spółka umożliwia zamówienie rozliczenia wstępnego za pomocą poczty elektronicznej: rozliczenia@jwconstruction.com.pl lub telefonicznie tel. 022 777 90 00.

Po uzgodnieniu rozliczenia umowy i dokonaniu płatności zapraszamy do siedziby naszej Spółki w Ząbkach przy ul. Radzymińskiej 326 w celu odbioru rozliczenia wstępnego i ustalenia terminu odbioru lokalu.

Z poważaniem,

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Jak ktoś ma wolę to od stycznia można się urządzać ;-)

EDIT: Pytanie do kredytobiorców - Czy wg. Was warto zlecać ostatnią transzę póki nie ma na papierze pozwolenia na użytkowanie?
Czester

Postprzez Daniel_87 » Czw Gru 20, 2012 2:51 pm

Właśnie dostałem maila :D
Daniel_87
Site Admin

Postprzez Blacky » Czw Gru 20, 2012 5:56 pm

Ja też , może to spam :) Heheheheh
Blacky

Postprzez Daniel_87 » Pią Gru 21, 2012 7:16 pm

Witam sąsiadów,
dzisiaj dostałem listem poleconym to co wczoraj zostało nam porozsyłane w formie elektronicznej :)
Po nowym roku będę dzwonił umówię się na oględziny ze znajomym budowlańcem, jeżeli będzie wszystko ok to podpisuję protokół, w innym wypadku będę czekał...
Daniel_87
Site Admin

Postprzez Izabela_e4 » Czw Gru 27, 2012 6:48 pm

EDIT: Pytanie do kredytobiorców - Czy wg. Was warto zlecać ostatnią transzę póki nie ma na papierze pozwolenia na użytkowanie?[/quote]

Witam sąsiadów
W naszym banku aby przelać ostatnią transzę musimy mieć pozwolenie na użytkowanie więc my musiny czekać :( ale myśle że w innym wypadku byśmy nie czekali z odbiorem ;)
Ostatnio edytowany przez Izabela_e4, Pią Gru 28, 2012 1:09 pm, edytowano w sumie 1 raz
Izabela_e4

PoprzedniaNastępna

Wróć do Przebieg budowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość