Budowa Zielonej Doliny

Moderator: Czester

Re: Budowa Zielonej Doliny

Postprzez Blacky » Nie Gru 09, 2012 5:16 pm

Jakieś wieści z budowy , był Kolega na dniach otwartych ?? Zakończenie prac w/g harmonogramu już w sobotę , chyba że ktoś słyszał coś o jakiś opóźnieniach ?
Blacky

Postprzez Czester » Nie Gru 09, 2012 9:02 pm

Byłem w okolicy, bo na samo osiedle nie udało mi się wejść, prace wciąż trwają.
Widać, że połowa osiedla, która ma innego podwykonawcę, jest w zasadzie gotowa, bloki bliżej głównego wjazdu pewnie będą miały lekkie opóźnienie.
W blokach dalszych czyli G7-G10 wstawiono szyby dzielące balkony, nie ma jeszcze części balustrady (tej węższej).

Odwiedziłem biuro sprzedaży, podobno bloki typu G7-G10 są już posprzątane i zamknięte, gotowe do odbioru, pozwolenie na użytkowanie prawdopodobnie w pierwszej połowie stycznia, później można odbierać mieszkania. O szczegóły należy pytać w dziale Rozliczeń Inwestycji, czy jakoś tak...

Może ktoś ma jakieś inne wieści, o zakończeniu budowy zostaniemy powiadomieni listownie.
Czester

Miejscowość: Zielona Dolina ;)

Postprzez Blacky » Wto Gru 11, 2012 6:41 pm

Dzisiaj rano w drodze do pracy przejeżdżałem koło osiedla i zauważyłem że zabierają już baraki które stoją wzdłuż ogrodzenia. Co by znaczyło , że prace budowlane skończone i ekipy się wynoszą powoli.
Blacky

Postprzez Czester » Sob Gru 15, 2012 10:26 am

Czy ktoś jest w stanie udzielić informacji czy można otwierać szampana z powodu zakończenia budowy? :D
Czester

Postprzez Czester » Pon Gru 17, 2012 1:27 pm

Uzyskałem info w JWCH, że budowa się zakończyła i są w trakcie wysyłki potwierdzeń, dzięki którym będzie można dokonać wpłaty kolejnych transz...

8-)
Czester

Postprzez Blacky » Pon Gru 17, 2012 6:30 pm

Transze to już wpłaciłem tydzień temu , bardziej mnie interesuję kiedy będą dawać klucze , ale o tym pewnie nie wspominali ?
Blacky

Postprzez Czester » Pon Gru 17, 2012 8:50 pm

Blacky napisał(a):Transze to już wpłaciłem tydzień temu , bardziej mnie interesuję kiedy będą dawać klucze , ale o tym pewnie nie wspominali ?

A nie musiałeś mieć potwierdzenia dla banku o zakończeniu budowy? Ja przynajmniej mam takie warunki...

Pozwolenie na użytkowanie ma być do 31 stycznia, ale podobno będzie w pierwszej połowie. Później zaczną się odbiory.
Czester

Postprzez Blacky » Pon Gru 17, 2012 9:29 pm

Ja mam w umowie wypłatę transz na zlecenie pisemne, dlatego interesuję mnie termin odbiorów, bo będę musiał zlecić wypłatę ostatniej transzy. Do końca roku to się raczej nic nie ruszy , będę ich atakował w styczniu.
Blacky

Postprzez Czester » Pon Gru 17, 2012 9:38 pm

Blacky napisał(a):Ja mam w umowie wypłatę transz na zlecenie pisemne, dlatego interesuję mnie termin odbiorów, bo będę musiał zlecić wypłatę ostatniej transzy. Do końca roku to się raczej nic nie ruszy , będę ich atakował w styczniu.

Widzę, że mocno Ci się spieszy Blacky, ja mam w umowie z bankiem rzeczywiście tylko na zlecenie, w akcie natomiast obowiązek wpłaty 14 dni od poinformowania przez Dewelopera o zakończeniu budowy.. Akurat ta wpłata niczego nie przyspieszy, dopiero ta po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie.
Czester

Postprzez Blacky » Wto Gru 18, 2012 5:02 pm

Nie to żeby mi się spieszyło , po prostu mam już dosyć tych formalności, załatwiania , latania . Budowa skończona , dopiąć wszystko i martwić się tylko już jakie kafelki wybrać.
Blacky

PoprzedniaNastępna

Wróć do Przebieg budowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość