Budowa Zielonej Doliny

Moderator: Czester

Budowa Zielonej Doliny

Postprzez Czester » Wto Paź 09, 2012 4:53 pm

Witam,

proponuję tutaj opisywać wszelkie sprawy związane z budową Zielonej Doliny, zakończeniem i odbiorami, bo robi się lekki misz-masz w Powitaniach :)

Cieszy to co napisała Anita, że prace w budynkach są na ukończeniu, skoro drzwi wejściowe są już instalowane...

Może ktoś ma jakieś zdjęcia ostatnie, ja wybieram się w przyszłym tygodniu i na pewno zrobię jakieś fotki i wrzucę do pokazania zainteresowanym.

EDIT: Przypiąłem ten temat w Powitaniach, ale może warto przerzucić go jako oddzielne forum takie jak Powitania czy Budynki... 8-)
Czester

Miejscowość: Zielona Dolina ;)

Re: Budowa Zielonej Doliny

Postprzez Czester » Pią Paź 12, 2012 5:06 pm

Dziś udało mi się dowiedzieć tyle, że nie ma podobno opóźnień na budowie...

Będę oglądał mieszkanie i osiedle w przyszłym tygodniu. Dam znać i wrzucę pewnie zdjęcia ;)
Czester

Postprzez Czester » Śro Paź 17, 2012 1:07 pm

Coś takiego znalazłem w sieci...

Image

Image

Image
Czester

Postprzez Czester » Czw Paź 18, 2012 1:59 pm

Witam,

dziś byłem na budowie, wrażenia i zdjęcia na www.zielonadolina.waw.pl :)
Czester

Postprzez Blacky » Czw Paź 18, 2012 6:22 pm

Nie wiem czy tylko mi , czy wszystkim , ale ta strona http://www.zielonadolina.waw.pl u mnie się nie otwiera .
Za to na pierwszym zdjęciu z otodom widzę swój blok :)

A powiedz mi jeszcze m czy wpuścili Cię samego , czy byłeś z kimś z JW ?? Też bym się wybrał , ale czasowo nie mogę się określić kiedy i nie chcę na darmo ciągać człowieka .
Blacky

Postprzez Izabela_e4 » Czw Paź 18, 2012 7:33 pm

niestety lepiej jest się jednak umówić z deweloperem ja chciałam wejść w sobotę i nawet byłam w punktcie sprzedazy a do mieszkania nie weszłam bo nie mieli kluczy bloki ponoś są już zamknięte i mieszkania także :) http://www.zielonadolina.waw.pl ta strona u mnie też się nie otwiera :( pozdrawiam sąsiadów ;)
Izabela_e4

Postprzez Czester » Czw Paź 18, 2012 8:06 pm

Słuchajcie dostawca mi coś kombinuje z domeną więc polecam pod innym adresem http://zielonadolina.blogspot.com/

Mam nadzieję, że zadziała...

Ja umówiłem się w JW. Ale tylko mnie wprowadzono a później można lookać do woli ;)

Opis na blogu mniej więcej.
Czester

Postprzez Czester » Sob Paź 20, 2012 11:08 am

Po liczbie wizyt widzę, że link z blogspota działa. Jak wrażenia?

Mam prośbę, jeśli ktoś będzie jeszcze wizytował budowę to niech da mi znać, wrzucę kolejne zdjęcia do Galerii. Ja raczej planuję pojawić się dopiero w grudniu/styczniu, moje mieszkanie jest prawie gotowe.
Jedyne co mogę doradzić to zwróćcie uwagę jak przebiega u Was rura z gazem, u mnie centralnie na środku aneksu schodzi w dół. Porażka. Widziałem w innych mieszkaniach lepsze rozwiązanie (w rogu). Może dacie radę zmienić to teraz. A jak nie to po odbiorze...
Czester

Postprzez Blacky » Śro Paź 24, 2012 4:41 pm

Ja byłem dzisiaj w swoim mieszkanku, praktycznie wszystko na ukończeniu, zostały tylko do podłączenia grzejniki i bezpieczniki oraz kawałek barierki na balkonie . Co do rury od gazu ja mam na szczęście w rogu, także prawie niewidoczna. Zrobiłem parę zdjęć dla zainteresowanych http://www.fotosik.pl/u/zd10/album/1317059
Blacky

Postprzez Czester » Śro Paź 24, 2012 6:17 pm

Widać postęp z dnia na dzień, między budynkami jak byłem nie było jeszcze ziemi i zieleni... Prace w samym budynku nr 8 chyba nieco bardziej zaawansowane, ale dobrze to wygląda...
Czester

Następna

Wróć do Przebieg budowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość