Forum Mieszkańców Osiedla Zielona Dolina Warszawa Białołęka - Rejestracja

Używając "Forum Mieszkańców Osiedla Zielona Dolina Warszawa Białołęka" (dalej jako "my", "nasze", "nas", "Forum Mieszkańców Osiedla Zielona Dolina Warszawa Białołęka", "http://zielonadolina.e-fora.pl"), zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli na nie się nie zgadzasz, proszę, nie wchodź na "Forum Mieszkańców Osiedla Zielona Dolina Warszawa Białołęka" ani z niego nie korzystaj. Możemy zmienić te warunki i dołożymy wszelkich starań, by Cię o tym poinformować, lecz w Twoim obowiązku leży regularnie sprawdzanie tych warunki podczas dalszego używania "Forum Mieszkańców Osiedla Zielona Dolina Warszawa Białołęka".

Nasze forum jest oparte na skrypcie phpBB (dalej jako "oni", "ich", "skrypt phpBB", "www.phpbb.com", "Grupa phpBB"), które jest wydawane pod "Publiczną Licencją" (dalej jako "GPL") i może zostać pobrane z www.phpbb.com. Skrypt phpBB wspomaga tylko dyskusje przez Internet, grupa phpBB nie odpowiada za to co możemy, a czego nie możemy robić. W celu uzyskania więcej informacji o phpBB odwiedź http://www.phpbb.com/.

Zgadzasz się nie publikować obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych lub obrażających mniejszości rasowe, religijne i seksualne materiałów, jak również innych materiałów, które mogą pogwałcać prawo w Twoim kraju, kraju, gdzie "Forum Mieszkańców Osiedla Zielona Dolina Warszawa Białołęka" jest hostowane lub Prawo Międzynarodowe. W przypadku postępowania niezgodnego z powyższymi zasadami, zostaniesz natychmiastowo i bezapelacyjnie zbanowany, a Twój Dostawca Internetu zostanie przez nas powiadomiony o takim postępowaniu. Adres IP każdego postu jest zapisywany w celu przestrzegania zasad i/lub udowodnienia ich łamania. Zgadzasz się, że administracja "Forum Mieszkańców Osiedla Zielona Dolina Warszawa Białołęka" ma prawo do usuwania, edycji, przesuwania i zamykania każdego Twojego tematu oraz Twoich postów. Jako użytkownik zgadzasz się na to, by Twoje informacje były zachowane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże ani "Forum Mieszkańców Osiedla Zielona Dolina Warszawa Białołęka", ani phpBB nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hakerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Akceptuję regulamin serwisu e-fora.pl i jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, przesyłanej na wskazane przeze mnie adresy elektroniczne od administracji serwisu e-fora.pl. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz prawo ich poprawiania.